Першими народжуються діти з неймовірно сильною душею: як порядок народження дитини впливає на його долю.

ДРУГИЕ НОВОСТИ

Ваша душа сама вибрала саме ваших батьків, тому що знала — саме в їхній родині вона отримає все необхідне, щоб рости і розвиватися в духовному плані. Первісток, с точки зору ступеня духовності, першими народжуються діти з неймовірно сильною душею. Однією з цілей такої дитини є поглинання більшої частини карми батьків і трансформація її в щось нове.Як відомо, кожна сім’я має свою власну карму і характер, переданим у спадок до тих пір, поки хтось не зможе, нарешті, цю кармічну енергію перетворити. Саме первісток є тією самою людиною, який бере відповідальність за такі зміни.Вони володіють всіма необхідними можливостями для використання енергетики сім’ї заради її зцілення. Якщо у дитини не виходить, то в світі вже не буде нічого, що може виявитися вище його сили. Як правило, всі первістки є хорошими батьками і вихователями. Свідомо чи ні, але вони оберігають своїх родичів і перебирають більшу частину сімейних турбот на свої плечі.І хоча такі особистості достатні витривалі для такої ноші, але якщо вона стає непосильним, то це може викликати у них відчуття неповноцінності і знизити їх самооцінку. А якщо первісток успішно справляється зі своїми турботами і перетворює їх в щось позитивне, то процес його розвитку різко прискорюється, і в майбутньому його чекає великий успіх.

У другу дитину є дуже багато талантів, якими він повинен поділитися зі світом, а тому йому необхідний щит первістка і дух товариства того, хто народився в родині останнім. Так, поки первісток закриває його своїм щитом, народжений другим може працювати над виконанням призначення своєї душі.Багато в чому первісток і народжений другим працюють узгоджено на своєму енергетичному рівні, навіть якщо в фізичному вимірі це і не помітно. Народжений другим може викликатися надати підтримку первістку, особливо коли у того справи йдуть не кращим чином. Точно так же він може допомагати і народженому останнім, через що йому здається, що він застряг десь посередині. Майже всі «другі» є природженими посередниками і дуже добре проявляють себе в роботі з людьми та у сфері охорони здоров’я. А ще вони надзвичайно дипломатичні і бачать речі з більш широкої точки зору.Народжені другими можуть забути, ким вони є насправді, і дуже швидко втратити свій власний шлях в спробах догодити всім навколо. Коли такі люди вчаться бути більш незалежними і знову намагаються знайти себе, вони часто повертаються до самого початку і створюють нові чудові речі.

Народжені останніми, з духовної точки зору, були послані на Землю, щоб принести в свою сім’ю світло і радість. Ці люди об’єднують родичів, добре знаходять спільну мову з іншими людьми і налагоджують міцні дружні зв’язки. У наймолодших дітей, як правило, більш простий підхід до життя і менш розвинена схильність вбирати в себе погану карму сім’ї. Такі особистості часто прагнуть робити все по-своєму і грають тільки за своїми правилами. Вони прагнуть йти власним шляхом і намагаються наповнити сім’ю позитивною енергією. Оскільки погана карма поглинається в основному старшими членами сім’ї, найменші її члени часом виявляються нездатними взяти на себе відповідальність за своє життя. А ще їм може не вистачати зрілості і умінь, щоб впоратися з вибором життєвого шляху. Народжені останніми часто з’являються в родині для того, щоб вдихнути в неї свіжу енергію, оптимізм і подарувати батькам новий погляд на світ. А якщо вони почнуть самі керувати своїм життям, то зможуть створювати по-справжньому інноваційні та надихаючі інших людей речі.Єдина дитина в сім’ї багато в чому схожий на первістка, проте його духовність виражена набагато сильніше.

Вона бере на себе більшу частину сімейного карми, не маючи при цьому молодшого брата і сестри, які б її підтримували у важку хвилину. Це означає, що єдина дитина часто є вкрай незалежним і життєздатним. Такі люди більш схильні мати лідерські здібності, ніж первістки.Більшість єдиних дітей приносять в будинок більше енергії, допомагаючи батькам в тому, над чим вони працюють. Єдині діти в родині, що прийшли в цей світ, як ніхто інший вміють справлятися з емоціями і відчувати себе в емоційній безпеки. Справа в тому, що цим дітям часом буває дуже складно налагодити нормальні відносини з іншими людьми.Одне з головних відмінностей між єдиною дитиною і первістком полягає в тому, що тільки перший відразу ж повністю «вливається» в сімейну динаміку, в той час як другий народжується для того, щоб щось змінити або трансформувати. Важливість черговості вашого народження залежить також від енергетики ваших батьків і вищого призначення вашої душі. Якщо ви єдиний представник чоловічої або жіночої статі в сім’ї, то ваша роль може багато в чому повторювати роль первістка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *