Бідна бабуся чоловіка заповіла будинок моєму чоловікові. Коли ми відкрили її шафи, не повірили своїм очам.

ДРУГИЕ НОВОСТИ

У мого чоловіка була двоюрідна бабуся. Він у неї проводив кожне літо, інших бабусь у нього тоді вже не було. Вона була не проти. У неї в ті роки був свій бізнес. Вона самостійно все організувала, продавала аптекам необхідні лікувальні трави. Мій чоловік не знає, як у неї все було організовано, але заробляла вона за тими мірками дуже багато. Вона жінка була зі специфічним характером. Мого чоловіка любила, грошей на його їжу не шкодувала, але грошей навіть на дрібні розваги не давала. Всі думали, що вона на щось збирає. У бабусі в будинку були великі шафи з безліччю відділень, все закрито на ключ.

Чоловік в дитинстві неодноразово цікавився тим, що там, але бабуся завжди говорила, що це все по роботі. Заміж вона так ніколи і не вийшла. Потім часи змінилися. Підприємництво стало звичайною справою, і конкуренти її обігнали. Тоді вона стала працювати знахаркою. Грошей за свої послуги не брала, але до неї дуже багаті люди ходили. Ми з Русланом відвідували її ще за життя. Вона жила дуже бідно, ходила в лахмітті, їла дуже скромно. Ми з собою їжу принесли, а вона від неї відмовилася. Сказала, що не потрібно її балувати, вона звикла так жити. Коли її не стало,

будинок вона заповіла моєму чоловікові. Коли ми приїхали, щоб розібрати спадщину, виявили в її коморі багато продуктів, але все прострочене. Виявилося, що це вдячні клієнти їй несли, але вона не використовувала. Ми були в розгубленості. Але справжній шок нас чекав, коли ми відкрили її шафи. Там було дуже багато всяких дорогих речей з дев’яностих, цілий музей раритету. Все в неймовірних кількостях. Чому вона зберігала гроші в таких речах, які б втратили цінність? Мені життя цієї жінки незрозуміле.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *