Віктор все життя був еrоїстом і поrано nоводився з дружиною. Але наро дження сина все змінило.

ДРУГИЕ НОВОСТИ

Після армiї Віктору батьки подарували двокімнатну квартиру. Для нього це не було несподіванкою, бо він знав, що всі йому в цьому житті щось винні. Він навіть не замислювався, від куди у батьків з’явилися гроші. Адже вони були звичайні робітники. Але мама та тато Віктора хотіли для сина найкраще життя, і тому вирішили, що після армiї він має відчути себе дорослою та повноцінною людиною, тому продали свою дачу, щоб купити квартиру. -Все одно Вітя не любить їздити на дачу, а ми якось це переживемо, головне, щоб синові було зручно, — вирішили батьки. Вітя і звик все отримувати одразу, не докладаючи зусиль. На роботі з колективом дружніх стосунків не складалося, бо Віктор любив командувати і був дуже cyворим.

Тому всі веселощі в колективі були за спиною Віктора, а він був як ізгой. Дружину Віктор вибирав дуже ретельно: -Вона має бути з провінції, а не як ці столичні кар’єристки, які самі домоглися і права качають. Дружина у всьому повинна мене слухати, і не суперечити, — казав Віктор друзям. І знайшов таку Валю з села. Дівчина не вчилася, не працювала. Зайнялася вона домашнім затишком, але було не все так просто: -Чому мої черевики брудні? Хто їх чистити має? -Ой, зараз все виправлю. -Пізно вже, я йду на роботу, а надалі запам’ятай, що черевики з вечора треба чистити. Але довго таких мук Валя витримувати не могла. Навіть батьки Віктора стали на її захист, що не можна з дружиною, як із прислугою поводитися.

Але ж Віктор нікого не слухав. Тоді Валя зібрала речі і переїхала жити на орендовану квартиру. -Витя, виявляється Валя то вагiтна. Вона нам повідомила, що хлопчик буде, – говорила Вікторова мама. -Нехай додому повертається доки я добрий, а то потім не буду її витівки терпіти. Валя й не думала повертатися, а коли наpoдила, то насамперед покликала батьків Віктора. У них були дуже добрі стосунки. Мама Віктора відправила синові фотографію онука, і Віктор різко змінився. Він приїхав до Валі з величезним букетом у 101 троянду і почав вибачатися. -Валя, я правда був не правий. Просто з появою дитини все переосмислив. Повертався назад, у нас буде міцна родина. І після цього Віктор справді став набагато кращим.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *