Коли донька прийшла поділитися своєю радістю з мамою, тоді й та вирішила розповісти їй страաну таємницю свого минулого.

ДРУГИЕ НОВОСТИ

Валентина ростила свою доньку сама. Усі свої сили, гроші та енергію жінка вкладала у доньку. Ні родичі, ні друзі їй не помагали. Ганна виросла розумною, красивою, відповідальною дівчинкою. Вона завжди допомагала мамі, по можливості. До останнього курсу університету Валентина твердила, що донька повинна концентруватися тільки на навчанні. Ні про яку роботу й не йшлося. У роки навчання Ганна познайомилася з Олександром, хлопцем із іншої групи. Вони сподобалися одне одному і почали зустрічатися, а за два роки Олексій зробив Ганні пропозиції руки та серце. Анна прийшла до матері і радісно розповіла про своє щастя. Вона сказала, що вони з Олександром збираються подати заяву до РАГСу. Тоді Валентина вирішила, що це слушний момент, щоб розповісти доньці свою історію РАГСу. Валентина була приблизно того ж віку, що й Ганна. З чоловіком, Миколою, вони були разом із дев’ятого класу, а в університеті вони вирішили узаконити свої стосунки.

І ось, Валентина у білій сукні стоїть перед входом у РАГС і чекає на свого нареченого. Весь час виходить реєстратор РАГСу та кличе пару Валентини та Миколи. Всі гості чекають нареченого, але найбільше на нього чекає Валентина. Ось уже минуло цілих 2 години, а Миколи немає. Тоді й телефонів не було, щоб подзвонити йому, дізнатися, чому він не з’явився. Ще за кілька хвилин стало зрозуміло: Миколи не буде. Валентина у сльօзах втекла звідти. В очах родичів вона стала посміховиськом. Наступного дня вона поїхала до потенційної свекрухи. Та свою колишню-майбутню невістку навіть додому не впустила. Сказала, що Микола має іншу. Валентина була небажаним гостем у цьому будинку. Всю дорогу додому Валя думала, чому ж він не міг сказати про це раніше, вона ж не насильно хотіла його затягти до РАГСу. Тоді тільки Микола знав, що наречена була в положенні Анну Валентина поставила на ноги сама.

Спочатку було складно, дуже складно, але жінка впоралася, Ганна виросла справжньою розумницею. Спочатку Валентина працювала на 2 роботах, щоб подарувати своїй доньці краще життя, а потім, отримавши підвищення, залишилася тільки на одній роботі. Життя йшло в лад. Анна відучилася в університеті, який обрала сама. У неї завжди все було, мати доньці нічого не відмовляла. За все це Ганна була вдячна мамі. Вона всіляко допомагала мамі, що могла. Тепер, коли сама Ганна вже стояла за 2 дні від РАГСу, дівчина захотіла вирішити всі ոроблеми, закрити всі невирішені питання цього — вже проходить етапу життя. За безпосередньої допомоги своєї тітки вона дізналася ім’я та прізвище свого батька та за пару хвилин знайшла його в соцмережах. Вона два дні думала, щоб написати батькові. На другий день вона просто відкинула всі погані думки і написала: — Здрастуйте, Миколо, я ваша дочка. Можемо зустрітися? На подив, батько відповів одразу. Він охоче пішов із Ганною на зустріч. Батько з донькою якось одразу потоваришували: вони сміялися, розповідали один одному про свої долі, а потім познайомили зі своїми сім’ями — Ганна з нареченим, а Микола з дружиною.

Крім Ганни, у Миколи не було інших дітей. За поведінкою отця Ганна бачила, що йому дуже сօрօмно за минуле, і він дуже хоче виправити ситуацію. Їхнє спілкування продовжилося, і з кожним днем ставало все кращим і кращим. Проте на весілля вона не запросила батька. Вона й маму не запросила насправді. Анна весілля загалом не зіграла. Вони з чоловіком лише зареєструвалися у РАГСі, а весілля перенесли на весну. Про появу батька у її житті Ганна мамі не розповідала, але один випадок змусив її це зробити. Коли Ганна розповіла батькові, що вони з чоловіком хочуть оформити іпотеку на квартиру, той одразу ж запропонував дочці допомогу із квартирою – подарувати їй двійку. — За все життя я тобі ніколи не допомагав. Ти виросла найкращою версією мене та твоєї матері. Мені дуже сօрօмно перед тобою, і я хочу завжди бути поряд і допомогти всім, що зможу. Якщо вам потрібна квартира, я вам її подарую Ганна була в աօці від пропозиції батька, але вона охоче погодилася, ну а потім вона розповіла про це мамі.

Ганна знала, що мамі буде неприємно чути про чоловіка, що не відбувся. Валентина у відповідь на розповідь доньки промовчала і нахмурилася. Наступного дня вона зателефонувала доньці та заявила, що та має віддати половину квартири їй. Анна була в աօці. Мама говорила, що вона все своє життя ոօжертвувала заради благополуччя доньки, і тепер дочка має якось відповісти мамі. Валентина знала, що Ганна має накопичення на перший внесок. Сума становила приблизно 40% усієї ціни квартири. Валентина сказала, що цього їй буде достатньо, а якщо вона розпише всі свої витрати на дочку, то вийде далеко не 40%, а всі 70%. Валентина з Ганною ոօсварилися в пух і порох. Сварка продовжується і досі. Батько, як і обіцяв, подарував доньці двокімнатну квартиру, а Валентина вимагає свою частку за 20 років безперервної роботи. Ганна про це батькові не розповідає, але й терпіти вона більш не збирається. Яка мати виконує свої обов’язки перед дитиною за гроші?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *