Я терnіти не могла дружину старшого сина — поки не побачила дружину молодшого

ИНТЕРЕСНАЯ ЖИЗНЬ

У мене є два сини, обидва вже дорослі; одружені. Андрій і Артем. Різниця між ними 3 роки, а живуть зовсім по-різному. І я вважаю, що вся справа в їхніх дружинах. Андрій — мій старший син. Зі своєю майбутньою дружиною Дашею він зустрічався рік. Даша мені не подобалася. Вона не давала моєму синові проходу, постійно надзвонювала і чогось вимагала. Але Андрій любив її, виконував всі прохання, допомагав їй і її батькам, будучи навіть хворим або втомленим.Я була проти їхнього шлюбу, Даша занадто вимоглива і егоїстична, перетворювала Андрія в підкаблучника і намагалася побільше з нього матимо. Але Андрій був закоханий і піддався її впливу.

У шлюбі апетити Даші тільки виросли, і вона вимагала все більше. Вона народила дитину, потім другого і на роботу виходити не поспішала. Виправдовувала себе, що займається будинком. Будинком вона, звичайно, займалася. У квартирі чисто, їжа смачна, діти відвідують гуртки. Зате син працював без вихідних і свят, їхав на роботу рано, повертався пізно. Він директор фірми, дуже багато працює і несе велику відповідальність.Син хоч і багато чого досяг, але часто був втомленим і напруженим. Зате Даша вічно свіжа, в дорогих обновках, з манікюром і з зачіскою. Мені така розстановка сил не подобалася. Але тільки до тих пір, поки я повністю не впізнала дружину молодшого сина.

Артем, познайомився з дівчиною набагато молодшою за нього. Наташа, так звуть дівчину, спочатку мені сподобалася. Скромна, ввічлива, доброзичлива, дуже симпатична. Але виявилося, що перше враження оманливе.Дівчина виявилася не скромною, а дуже закритою, про таких кажуть сама собі на умі. Заміж вона не хотіла. Коли я акуратно питала їх, коли ж буде весілля, вони з Артемом в один голос стверджували, що їм цього не потрібно.Через кілька років стосунків пара все-таки вирішила одружитися. Артем і Наташа зняли квартиру, почали жити разом. Я стала заїжджати до них в гості і дізнаватися свою невістку краще.З кожним разом я розчаровувалася все більше.

Наташа абсолютно безгосподарності і відверто плювала на домашнє вогнище. Особливої турботи про сина вона не проявляла. Треба сказати, що вона не була дбайливою навіть, коли вони зустрічалися. Але я все списувала на те, що вони не одружені. На мої зауваження Наташа реагує холодно, з абсолютною байдужістю, ніби мова не про неї, а про сусідку знизу.Артем і Наташа ведуть окремий бюджет. Вони вносять рівну суму для загальних витрат — на квартиру, комуналку та продукти, інше залишають собі. Наташа багато працює, у вихідні її практично немає вдома, Артем наданий сам собі.Я відчуваю, що син занудьгував. Ніяких чоловічих справ по дому не робить, діти не плануються, на роботі ніякого руху.

Як сидів сім років тому на посаді менеджера середньої ланки, так до сих пір і сидить.А Андрій за цей час став директором, змінив кілька машин, у нього двоє прекрасних дочок. У нього повноцінна, цікава, забезпечене життя. А Артем засів зі своєю Наташею, яка ніяк не направляє свого чоловіка до успіху, і з якої немає загальних цілей. Таке відчуття, що кожен живе сам по собі.Тоді-то я і зрозуміла, як багато в житті чоловіка залежить від жінки. Саме жінка робить свого чоловіка успішним і робить його життя повноцінним.Андрію дуже пощастило з Дашею, і тепер я відчуваю провину перед нею за те, що колись засуджувала. Сподіваюся, Артем теж зробить правильні висновки і знайде жінку, з якою побудує щасливе життя.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *